Latviešu

Pieteikšanās

Uzkopšana

Kas ir uzkopšana?

Profesionāla telpu un teritoriju uzkopšana birojiem, ražotnēm, filiāļu tīkliem, skolām, medicīnas aprūpes iestādēm, sporta centriem, atpūtas un sporta kompleksiem ir pakalpojumu kopums, kas ļauj šiem uzņēmumiem un īpašumu īpašniekiem saglabāt savu tēlu visaugstākajā līmenī. Jūsu telpas ir kā zīmola uzvalks – vienmēr tīrs, glīts un gatavs uzņemt svarīgus viesus.

Pieredze, zināšanas un tehnoloģijas

Katrai nozarei ir sava specifika. Ja katrs no mums darīs to, ko prot, pārzina un ir ieinteresēts attīstībā, inovācijās, ergonomijā un optimizācijā, gala rezultāts vienmēr būs kvalitatīvāks nekā, ja centīsimies visi darīt visu.

 

Sakopts īpašums nodrošina tā vērtību šodien un ilgtermiņā!

 

IMPEL SERVIKS ir Profesionālis savā nozarē. Mūsu pieredze nodrošina sekojošus uzkopšanas virzienus:

Telpu un teritoriju ikdienas uzturēšana

Ikdienas uzkopšana ir kompleksa uzkopšana katru dienu. Tā ir nepieciešama, lai uzturētu pastāvīgu tīrību un kārtību. Mēc veicam:

  • telpu un teritorijas uzkopšanu,

  • speciālos darbus, piemēram, grīdas segumu tīrīšanu un apstrādi ar aizsarglīdzekļiem, logu mazgāšanu,

  • saistīto apakšuzņēmēju pakalpojumu vadību - maināmo paklāju īre, deratizācija, atkritumu un sniega izvešana, sanitāri - higiēnisko materiālu nodrošināšana.

Specializētie uzkopšanas darbi

Papildus ikdienas tīrīšanai vismaz divas reizes gadā vai specifiskos gadījumos, piemēram, pēc remontdarbiem (celtniecības putekļu u.c. tīrīšanai) ir vēlama ģenerālā tīrīšana, kas prasa īpašu uzkopšanas servisu.

 

 

Mēs strādājam 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā visā Latvijas teritorijā!